PVC

Jednou z nejoblíbenějších podlahovin je metrážové PVC. Proto se ho pokládá velké množství. Nejde pouze o správné zařezání podlahy okolo stěn. Podlahu tvoří detail, tzn. perfektní spojení rolí teplým či studeným svárem, správné a pěkné zalištování, špičkové vystěrkování, přechodové lišty, schodové hrany apod. Podlahy pokládáme rychle, precizně a nad svou prací přemýšlíme.

Tyto podlahy jsou velice odolné a hodí se i do prostor s extrémním namáháním jako jsou restaurace, butiky či reprezentační prostory ve firmách. Vždyť i v našich výrobních prostorách jsou položeny vinylové podlahy a věřte nám, každý den dostanou pořádně "zabrat", a můžete se přesvědčit, že i přesto jsou po 12 letech v bezvadném stavu. Takže kdyby vám někdo při výběru podlahy tvrdil, že vinylové podlahy jsou novinka, tak přijeďte k nám. Pokládáme je opravdu dlouho, máme s nimi zkušenosti a umíme to.

Koberce

Pokládáme malé místnosti i velké haly, ale i schodiště. Schodiště je nejnáročnější způsob pokládky - vše musí lícovat, vše musí být osoklované ve správných úhlech a hlavně to musí vydržet. Při volbě vhodného koberce se nemusíte bát vyšlapaných uliček. Sami máme koberec na krámu a u Vás doma jistě není namáhán tolik.