Jelikož má každý jiné nároky na pohodlí, nabízíme různé kolekce matrací od několika evropských výrobců. Ať už si vyberete kteroukoliv matraci z naší nabídky, budete si užívat výhod kvalitních matrací ze špičkových materiálů. Když si lehnete na jakoukoliv matraci, měla by se co nejvíce přizpůsobit tvaru Vašeho těla. Je měkká či naopak pevná tam, kde potřebujete a chcete. Vaše tělo si najde na matraci nejpohodlnější pozici a oporu pro ten nejlepší spánek.

Každý, kdo chce či potřebuje novou matraci, by si měl být vědom toho, že v posteli stráví přibližně třetinu svého života. Všichni uleháme na svou matraci s tím, že si chceme odpočinout a načerpat nové síly pro nové výzvy. Především výběr vhodné matrace je tedy důležitý a není vhodné jej podcenit a osobně si matraci nevyzkoušet. Každý solidní obchodník Vás nechá vyzkoušet několik matrací, tak abyste si vybrali takovou jaká Vám vyhovuje. Naše doporučení zní: "Vyčleňte si na výběr matrace čas".

V případě manželských postelí je velmi vzácné, že se oba partneři shodnou na jedné matraci či její tvrdosti. V takovém případě jendoznačně doporučujeme dvě samostatné matrace. Mimo to jsou i významně praktičtější na manipulaci, s matrací 180 × 200 cm bude stěží manipulovat statný muž, natož drobná žena.